«

Otsing

Tehnoloogia

Sest hea ei ole meie jaoks küllalt hea

 

Me püüame tooteid pidevalt paremaks muuta ning realiseerida sellele lisaks ideid ja arendusi, mis muudavad puitdetailide kaitse veelgi optimaalsemaks. Nii töötati meie laborites välja uued tehnoloogiad, mis rahuldavad kõige kõrgemaid nõudmisi ja tagavad dimensionaalselt stabiilsetele puitdetailidele ka väga rasketes tingimustes pika kasutusea.

 

Parimad näited selle kohta on ioonlukustuse ja Duraflex-tehnoloogia. Ioonlukustustehnoloogiaga leidis Sikkens Wood Coatings viisi, kuidas siduda puidu koostisaineid ja vähendada nii oluliselt puidu kuni selle ajani esinevaid soovimatuid värvimuutusi. Nii kehtestatakse puitakende katvate ja lasuursete viimistlussüsteemide isoleerimisel uus mastaap.

 

Duraflex-tehnoloogia tähendab puitakende ja -uste viimistluskihi äärmiselt pikaajalist vastupidavust. Püsivalt elastse kile ja väga kvaliteetse UV-kiirguse kaitse sihipärane kombineerimine võimaldab ideaalselt kompenseerida selliseid mõjutegureid nagu äärmuslikult külm või kõrge temperatuur ning puidu tursumine ja kokkutõmbumine niiskuse mõjul.