«

Otsing

Wellness väljavaatega

Wood Finishes & Adhesives

Alates aastast 2010 kuulub Sikkens Wood Coatings ärisuuna Wood Finishes ja Adhesives juurde. Tegemist on AkzoNobeli äriüksusega Performance Coatings, mis on spetsialiseerunud puidu viimistlusvahenditele ja varustab eripalgelist klientuuri alates ehitussektorist kuni koduleketroonikani ning laevaehitusest spordivarustuse tootjateni.

 

Wood Finishes ja Adhesives kui kogu maailmas tunnustatud tööstuslike puiduviimistlusvahendite tarnija teenindab juhtivaid seinakattematerjalide, mööbli-, põrandakatete ja aknaraamide tootjaid. Nad usaldavad meie tooteid, et saavutada soovitud välimus ja vajalik kaitse.

 

Kliendid saavad kasu meie terviklikust viimistlusmaterjalide sortimendist ning samuti meie turgu valitsevatest puiduliimidest ja vaigutoodetest, mida eelistatakse kasutada puidu komposiitmaterjalide ja laminaatide ühendussüsteemidena.

 

Patenteeritud vahendid liimide pealekandmiseks viivad tootlikkuse maksimumini ja keskkonnale avalduva koormusse miinimumini. Ulatuslik tehniline teenindus tagab, et meie tooted toimivad klientide ettevõtetes tõhusalt ja tulemuslikult.

 

www.akzonobel.com/wood