«

Otsing

Wellness väljavaatega

Sikkens Wood Coatings

 

Traditsioon ja pädevus, innovatsioon ja kvaliteet, teenindus ja partnerlus - need on väärtused, mis on teinud meist juhtiva kaubamärgi puitpindade välistingimustes kasutamiseks mõeldud viimistlusvahendite valdkonnas. Meie edu aluseks on kirg puidu vastu ja püüd saavutada viimistlusvahendite osas täiuslikke lahendusi.

 

Aastast 1792 eksisteerib kaubamärk Sikkens Wood Coatings. Selle aja jooksul on kogemus ja pädevus oluliselt kasvanud. Oleme väga uhked oma traditsioonile, oma toodete kvaliteedile ja klientide rahulolule, mis on teinud meist turuliidri.

Kuid minevikus saavutatud edu ei takista meil tulevikku vaatamast. Hoopis vastupidi – me näeme väljakutseid väga selgelt ning oleme nendega toimetulemiseks välja töötanud ideed ja visioonid.

 

Tipptasemel klienditeenindus

 

See püüdlus on Sikkens Wood Coatings'is esiplaanil ning meie kliendid saavad sellest kasu - iga päev. Kuid mitte ainult esmaklassiline teenindus ei ole meie jaoks oluline, vaid ka soov kujundada koostööst klientidega partnerlus, mis rahuldaks tulevasi kõrgeid nõudmisi. Sest oleme veendunud: koos oleme edukamad!

 

Kvaliteedi tagamine - innovatsioonide edendamine

 

Nõuded kõrge kvaliteediga toodetele defineeritakse pidevalt uuesti. Ökonoomsuses ja ökoloogias kehtivad uued mastaabid. Seejuures on tegemist nii toote ja protsessi keerukuse optimeerimise kui kõrgete keskkonnastandardite täitmisega. Tootjad ja töötlejad vajavad kestvaid innovaatilisi lahendusi, et tagada jätkuv kasv. Seda me pakume ja kasu saate sellest teie. Seejuures aitab kirg puidu vastu meil traditsioonilisi väärtusi mitte ainult säilitada, vaid neid innovaatiliselt edasi arendada. Tore, kui käime seda teed üheskoos.