«

Otsing

Kogu maailmas tuntud nimi: AkzoNobel

AkzoNobel on kogu maailmas juhtiv värvide ja lakkide tootja ning eriotstarbeliste kemikaalide juhtiv valmistaja. Me varustame ettevõtteid ja tarbijaid kogu maailmas uuenduslike toodetega ja teeme kirglikult tööd püsivate lahenduste leidmiseks oma klientide jaoks. Meie peakontor on Amsterdamis, Hollandis, ning oleme jätkusuutlikkuse osas pidevalt esirinnas. Meie 50 000 töötajat rohkem kui 80 riigis panustavad tippsooritusse ja püüavad lähtuvalt meie motost „Tomorrow's Answers Today™“ anda juba täna vastuseid homse päeva küsimustele.

 

Meie tooteid võib leida kõikjalt, alates Hiina olümpiastaadionitest kuni Sydney sadamasillani ning tõenäoliselt ka teie enda majast. 44% oma käibest realiseerime me kiirelt kasvavatel turgudel nagu Kagu-Aasia ja Ameerika.

 

Seejuures vahetame me oma klientidega pidevalt infot, et saada kinnitust oma taotlustele ja muutuda üha paremaks. Juba praegu täidame me lisaks kõrgetele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele ka säästva keskkonnakaitse nõudeid, kasutades optimaalselt ressursse ja energiat. www.akzonobel.com